Naszym celem jest oszczędzenie czasu Klienta

...O nas...

Wiele osób chciałoby, żeby ich firma miała profesjonalną stronę www, skuteczną reklamę w internecie, ładne wizytówki, ale nie mają kiedy tego zrobić. Nie chodzi o to, że zajmujemy się czymś, co wykracza poza umiejętności innych użytkowników sieci - jest wiele osób, które potrafią samodzielnie stworzyć nawet dość skomplikowaną stronę www, a jeszcze więcej umie sprawnie administrować portalem. Istota naszej działalności tkwi w tym, że możemy odciążyć Państwa z czynności towarzyszących procesowi powstawania (aktualizowania) strony internetowej i jak najbardziej usprawnić ten proces.

Działamy na zasadzie outsourcingu - nie muszą Państwo zatrudniać kolejnej osoby, która będzie opiekować się stroną www i zajmować praktycznym wykonaniem reklam w internecie (banerów). Rozpoczęcie współpracy z nami, oznacza dla Państwa większą opłacalność.

W momencie, gdy podpiszecie Państwo z nami umowę dotyczącą dłuższej współpracy, będziemy solidnie i szybko aktualizować Waszą stronę www. Oczywiście, mogą Państwo sami edytować ją za pomocą panelu administracyjnego. Z doświadczenia jednak wiemy, że jest to dla wielu Klientów czynność kłopotliwa. Zamawiają oni bardzo drogie systemy cms, a potem i tak strona www nigdy nie zostaje skończona, bo nie mają czasu edytować zawartości poszczególnych zakładek. Nasza firma zapewnia natomiast finalizację zlecenia w rozsądnym czasie.

Realizując niektóre z naszych zleceń współpracujemy z www.kosowski.com.pl

.

Gwarantujemy także oryginalny internetowy design. Możemy wykonać dodatkowo profesjonalne zdjęcia na zlecenie. Postaramy się zrobić wszystko, żeby Państwa strona www wyróżniała się spośród innych, "codziennych" propozycji. Jej projekt graficzny będzie odnosił się do danego rodzaju działalności. W ramach realizacji zlecenia na życzenie Klienta przygotowujemy kod witryny tak, aby była przyjazna wyszukiwarkom i optymalizujemy ją pod kątem pozycjonowania.

.